Pirmasis žurnalo „Jėzuitai“ numeris: naujas kelionės etapas

„Prasideda kitas mūsų kelionės etapas su nauju žurnalu „Jėzuitai“. Jame rasite aktualių straipsnių tikėjimo, dvasingumo, istorijos ir dabarties temomis. Čia pasakosime apie kartu su jumis nuveiktus darbus ir dalinsimės ateities planais. Tikimės, kad vėl keliausime kartu, vieni kitus palaikydami, vieni už kitus melsdamiesi, patirdami bendrystę, o ignaciškasis dvasingumas mums padės augti Dievo ir žmonių meile“ – apie naujo žurnalo „Jėzuitai“ pasirodymą kalba vyr. redaktorius t. Vidmantas Šimkūnas.

Pirmojo numerio tema – „Geriau tarnauti misijai“. Provincijolas t. Bernhardas Bürgleris, džiaugdamasis įspūdžiais iš spalio viešnagės po Lietuvą ir Latviją drauge su mokyklų delegatu t. Christianu Rutishauseriu ir senjorų delegatu t. Hermannu Kügleriu, rašo, kad iš naujosios – Centrinės Europos (ECE) – provincijos tikisi bendro mąstymo ir veikimo kartu.

Jėzuitų plėtros vadovas Gražvydas Bareišis straipsnyje „Jėzuitai Centrinėje Europoje: kas atsakingas?“ viliasi, kad jei „kiekvienas iš mūsų, kupinas pasitikėjimo, bus, kas jis yra, ir dosniai duos, ką turi, ECE projektas pavyks“.

Minint 481-ąsias Jėzaus Draugijos įsteigimo metines, generalinis vyresnysis t. Arturo Sosa parašė laišką jėzuitams, kviesdamas asmeniškai ir bendruomeniškai pasvarstyti, kaip Draugijoje laikomasi neturto įžado. Žurnale galėsite perskaityti šia proga duotą interviu jėzuitų generalinei kurijai.

 

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×