Šv. Juozapas de Ančieta: Brazilijos apaštalas
Juozapas de Ančieta yra vienu iškiliausių Brazilijos kolonijinio laikotarpio žmonių. Jis laikomas indėnų apaštalu, nacionaliniu šventuoju ir pirmuoju Brazilijos kultūros istorijos ir literatūros atstovu.
Šv. Jonas Berchmanas: studentų globėjas
Jonas Berchmanas (1599–1621) kilęs iš Flamandijos, mirė anksti, sulaukęs vos 22-ejų, studijuodamas Romoje. Jis pasižymėjo kaip išskirtinai puikus studentas.
Šv. Pranciškus Bordžija: hercogas ir jėzuitas
Gandijos hercogas Pranciškus Bordžija į Jėzaus Draugiją įstojo po žmonos mirties. Jis tapo Ispanijos generaliniu komisaru, vėliau – trečiuoju generaliniu vyresniuoju ir atvėrė kelius misijoms Lotynų Amerikoje.
Šv. Petras Kanizijus: Vokietijos apaštalas
Petras Kanizijus buvo pirmasis vokietis, įstojęs į Jėzaus Draugiją. Būdamas naujai įkurtos Pietų Vokietijos provincijolu, jis buvo imperatoriaus patarėjas ir popiežiaus patikėtinis Vokietijoje.
Šv. Petras Klaveras: žmogaus teisių globėjas
Petras Klaveras dar 13 metų norėjo tapti kunigu. Įstojęs į Draugiją, savo noru tapo ispanų misionieriumi Kolumbijoje. Dėl savo pastangų užstoti vergus jis tapo „žmogaus teisių globėju“.
Šv. Aloyzas Gonzaga – atsiskyrėlis
Aloyzas Gonzaga buvo kilmingas italų princas. Prieš šeimos valią jis įstojo į Jėzaus Draugiją, o studijuodamas Romoje globojo maru sergančiuosius. Mirė vos 23-ejų.
Pal. Rutilio Grandė
Rutilio Grande Garcia (1928–1977) buvo Salvadoro jėzuitas ir Išlaisvinimo teologas, arkivyskupo Oscaro Romero, nužudyto 1980 m., ir dabartinio popiežiaus Pranciškaus bičiulis.
Šv. Paulius Mikis: Japonijos kankinys
Japonijos jėzuitas šv. Paulius Mikis atrado Jėzaus „japoniškuosius bruožus“. Taip krikščionybė galėjo išplisti Japonijoje. Jis buvo nukryžiuotas drauge su 25 bendražygiais – Nagasakio kankiniais.
Pal. Migelis Pro: Meksikos kankinys
Migelis Agustinas Pro per Meksikos revoliuciją veikė pogrindyje. Po 1927 m. pasikėsinimo į generolą Obregoną nuteistas mirties bausme, nors nebuvo su tuo susijęs.