Krikščioniškojo gyvenimo bendruomenė

Didžioji g. 34
Vilnius
lkgb.clc(at)gmail.com

https://www.kgbendruomene.lt/

 

Krikščioniškojo gyvenimo (KG) bendruomenė – tai tarptautinė krikščionių pasauliečių bendruomenė, kurios nariai gyvena remdamiesi ignaciškuoju dvasingumu.


Būti Krikščioniškojo gyvenimo bendruomenės nariu – tai pašaukimas, kurį atpažinęs Bendruomenės narys siekia remtis ignaciškuoju dvasingumu visose savo gyvenimo srityse.


Ypatingas KG bendruomenės dvasingumo šaltinis yra šv. Ignaco Lojolos Dvasinės pratybos, kuriose Bendruomenės nariai stengiasi kasmet dalyvauti ir tyloje iš Viešpaties semtis išminties.


Lietuvos KG bendruomenės nariai kas dvi savaites renkasi į grupeles (8–10 narių) Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio regionuose. Grupelėse vyksta dvasinis pokalbis trimis pasidalijimo ratais: pirmajame rate dalijamasi asmeninės maldos ir peržvalgos vaisiais, antrajame rate atliepiama į išgirstus pasidalijimus, o trečiajame kiekvienas įsivardija pasidalijimo vaisių. Kiekviena grupelė paprastai turi palydėtoją, kuris padeda atpažinti dvasinę dinamiką ir padeda grupelei dvasiškai augti.


Didelė KG bendruomenės dovana yra ignaciškojo dvasingumo priemonės, padedančios atrasti Dievą visuose dalykuose – tai asmeninė malda, asmeninis ir bendruomeninis įžvalgumas, kasdienė dienos peržvalga ir dvasinis palydėjimas.


Šiuo metu Lietuvoje yra apie 260 narių.


Daugiau apie Krikščioniškojo gyvenimo bendruomenę: https://www.kgbendruomene.lt/

 

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×