Austrijos jėzuitų savanorių tarnyba

Dr. Ignaz-Seipl-Platz 1
1010 Wien
jesuitvolunteers(at)jesuitenmission.at
+43 (0)1 512 5232-68
http://www.jesuit-volunteers.org

 

Daugiau nei dešimt metų Jėzuitų misijų programa siūlo savanoriams išvykti į misijas į įvairius projektus Rytų Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Lotynų Amerikoje. Savanorių programa „Jesuit Volunteers“ – tai trijų vokiečiakalbių šalių – Austrijos, Šveicarijos ir Vokietijos – Jėzuitų misijos programų bendradarbiavimo projektas, kuriam vadovauja Niurnbergo Jėzuitų misijų būstinė.


Savanoriai vienerius metus gyvena ir dirba viename socialiniame projekte, prisitaiko prie ten gyvenančių jėzuitų bendruomenės, seserų vienuolijos, bendrabučio ar internato gyvenimo ritmo. Jėzuitų savanoriai savanoriauja visame pasaulyje: nuo Bosnijos-Hercegovinos iki Indijos, nuo Rumunijos iki Kenijos, nuo Bulgarijos iki Peru. 


Savanorių tarnyba skirta ne tik mokyklos absolventams ir studentams. Labai sąmoningai nenustatėme jokios amžiaus kartelės. Vis atsiranda savanorių, kurie vienerius metus atsitraukia nuo savo pagrindinės profesijos arba po aktyvių profesinių metų išpildo savo svajonę praleisti vienerius metus užsienyje. Per metus turime apie 25 vietas savanoriams. Veiklos sritys pačios įvairiausios: savanoriai dirba su vaikais ir paaugliais, neįgaliaisiais, vyresniais ir ligoniais, benamiais ar pabėgėliais. Mūsų šalyse-partnerėse yra vietos net inžinieriams ir IT specialistams.
 

 

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×