Jaunimui

16 Vasaris
16. Vasaris 2023

MAGIS tylos rekolekcijos

Vasario 16–19 d. kviečiame jus susitikti tylos rekolekcijose. Būna dienų, kai tylos vengiame, nes nesinori susitikti paties savęs. Būna dienų, kai tylos ieškome, nes joje galime nurimti, išbūti, sulaukti. Būna, kad gyvendami išoriniame triukšme randame ramybę teikiančią tylą savo viduje. Tikime, kad tyloje gali įvykti susitikimas ne tik su savimi, bet ir su Kūrėju. Tylos laikas, maldos laikas, ramybės laikas – kviečiame jus padovanoti sau trokštamo susitikimo galimybę.

Vaikinams siūlome laiką Palendriuose, merginas kviečiame susitikti Paštuvoje. Mišri grupė rinksis Kulautuvoje esančiuose jėzuitų rekolekcjų namuose.

Registracijos formą rasite čia.

MAGIS, kaip įprasta, kviečia jaunus suaugusiuosius – nuo 18 iki 35 metų. Kiekvieno dalyvio prašysime prisidėti savo įnašu – 60 Eur (MAGIS klubų nariams 50 eur). Šis įnašas bus skiriamas prisidėti prie apgyvendinimo ir maitinimo išlaidų padengimo. Visada stengiamės, kad dalyvio įnašas netaptų kliūtimi dalyvauti rekolekcijose, tad jei turite troškimą dalyvauti, raginame susisiekti – ieškosime sprendimų.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Palendriai, Paštuva
2023.02.16 00:00 - 2023.02.19 00:00
Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×