Kultūra

17 Birželis
17. Birželis 2022

Kultūros naktis Lojotekoje

Istorijos gali būti pasakojamos įvairiai: žodžiu, vaizdu, garsu… kūnu? Edukacinis medijų centras „Lojoteka“ kviečia pasinerti į trijų tipų pasakojimus – vaizdu/kūnu,  vaizdu/žodžiu ir vaizdu/garsu, kurie leis ne tik išgirsti-pamatyti, bet ir patirti įvairius pasakojimus apie tikrus ir įsivaizduojamus žmones, įvykius, vietas slaptuose jėzuitų vienuolyno kampeliuose ar pasaulyje už jo.

Pasakojimas vaizdu/kūnu

18:00–19:00 Vilniaus jėzuitų gimnazijos teatrinis vyksmas „Liftas“. Tai grupinis darbas, visų teatro trupės aktorių suneštos patirtys. Lifte gali išgirsti daug visokiausių istorijų, lifte gali nutikti įvairiausių įvykių… Kelionė liftu ir Kelionė Gyvenimu. Kažkas įlipa, kažkas išlipa…

Registracija  čia

Pasakojimas vaizdu/žodžiu

19:00–20:00 ir 20:30–21:30 Ekskursija „Ištikimi tradicijai, atviri inovacijoms“. Skirta visiems, norintiems atrasti Vilniaus jėzuitų gimnazijos ir jėzuitų vienuolyno slapčiausius kampelius, daugiau sužinoti apie jėzuitų draugijos įkūrėją Ignacą Lojolą ar iš arčiau žvilgterėti į Lojotekos užkulisius.

Registracija 19:00 čia

20:30 čia

Pasakojimas vaizdu/garsu

19:30–20:30 LittleBits garso kūrybinės dirbtuvės + ekskursija po medijų centrą. Sukurkite savo unikalų analoginį garso sintezatorių ir su juo išgaukite pačių įvairiausių sąskambių!

Registracija čia

21:45–22:45 72 valandų filmų kūrimo iššūkio ODISĖJA72 metu sukurti trumpametražiai filmai, pasakojantys tikrais ir visiškai išgalvotais faktais paremtas istorijas apie žmones ir ne tik. Programoje: „Šuo”. Rež. Eglė Rupaitė;  „Super Normalus”. Rež. Greta Dirmauskaitė; „SAJĖTREV”. Rež. Marius Pocevičius; „Taurus gyvenimas”. Rež. Juozapas Mikulėnas; „Asmenybės testas”. Rež. Karolina Keršytė; „Be šansų”. Kūrybinė grupė: Opšrūs; „Laimingas keleivis“. Rež. Regis Pranaitis.

Registracija čia

Dalinkitės šiuo renginiu su savo draugais!

 

Projekto vykdytojas: Lojoteka. Edukacinis medijų centras.

Partneriai – Odisėja72, Centrinės Europos jėzuitų provincija, Vilniaus jėzuitų gimnazija

 

Visa Kultūros nakties programa

Lojoteka (Šv. Kazimiero g. 8, Vilnius)
Edukacinis medijų centras „Lojoteka“
2022.06.17 18:00 = 23:00
Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×