Kultūra

19 Gegužė
19. Gegužė 2022

Knygos „Misionierius“ pristatymas Kaune

Gegužės 19 d., 17.30 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune, Rotušės a. 13, įvyks Aurelijos Savickienės knygos „Misionierius“ apie kunigą Antaną Saulaitį, SJ, pristatymas.

„Mintys, įvykiai, išgyvenimai, klausimai, mįslės – visa tai užrašoma su viltimi, kad bus naudinga ir įdomu Dievo ir žmonių akivaizdoje susidarant savą požiūrį į gyvenimą, ieškant šviesos, vilties ir paguodos“, – sako kunigas A. Saulaitis. Knygoje „Misionierius“ – jo istorija ne tik apie misijas Brazilijoje, o ir apie visą gyvenimą teiktas dovanas kiekvienam, nepaisant rasės, lyties, tautybės ir tikėjimo. Tai knyga apie dvasininką, kuris visą savo gyvenimą pašventė ne tik Dievui, bet pirmiausia – kitam žmogui ir ypač Lietuvai.

Pristatyme dalyvaus knygos herojus kun. Antanas Saulaitis, knygos autorė Aurelija Savickienė, savo mintimis ir muzika dalinsis Renata Marcinkutė Lesieur (fortepijonas), Skaidra Jančaitė (sopranas). Renginį moderuos Audronė Meškauskaitė.

Šiame jaukiame vakare skambant jausmingai muzikai išgirsime atsakymus į aktualiausius klausimus per tolerancijos, išminties ir švelnumo akis.

Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13, Kaunas
2022.05.19 17:30 - 01:00
Naujienlaiškis