Naujas naujosios provincijos interneto puslapis

Sveiki atvykę į naują Centrinės Europos provincijos interneto puslapį! Jame rasite įvairias naujienas, istorijas ir pamąstymus iš visų mūsų provincijos regionų. Mūsų provincijos, kuriai priklauso Austrija, Latvija, Lietuva, Švedija, Šveicarija ir Vokietija, šalių ir kalbų įvairovė praturtina mus, jėzuitus, ši įvairovė taip pat bus ir mūsų interneto puslapio pranašumas. Šiuo metu puslapis yra lietuvių, vokiečių ir prancūzų kalbomis, jo turiniu rūpinasi bendra redaktorių komanda.

Taip, kaip naujoji Centrinės Europos provincija leidžiasi į naują kelionę, taip ir mūsų interneto puslapis pamažu pildysis ir taps įvairesnis. Pradžia jau yra padaryta, o artimiausiu metu puslapį pildysime nauja informacija ir turiniu. Visi naujosios Centrinės Europos provincijos jėzuitai bus pristatomi rubrikoje „Jėzaus Draugijos nariai“. Pamažu pristatysime įvairias mūsų apaštalinės veiklos sritis ir institucijas.

Jeigu norite geriau pažinti mūsų naująją Centrinės Europos provinciją, kviečiame leistis į nuotolinę šv. Kanizijaus piligriminę kelionę, kurios 33 stotelėse pristatoma mūsų veikla ir gyvenimas.

Kviečiame nuolat užsukti į šį interneto puslapį! Smagaus naršymo, skaitymo, žiūrėjimo ir klausymosi!

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×