• Dalia Kėvalaitė-Milinavičienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos ir Latvijos regiono vykdančiąja direktore paskirta Dalia Kėvalaitė-Milinavičienė

2024 m. balandžio 15 d. Lietuvos ir Latvijos jėzuitų regiono vykdančiosios direktorės pareigas pradėjo eiti Dalia Kėvalaitė-Milinavičienė. Oficialius įgaliojimus ji perims iš t. Vidmanto Šimkūno, SJ, 2024 m. vasarą, darbą pradėjus naujam provincijolui t. Thomui Hollweckui, SJ. Iki tol administracinius reikalus t. Vidmantas Šimkūnas, SJ, tvarkys kartu su vykdančiąja direktore Dalia Kėvalaite-Milinavičiene. 

Centrinės Europos jėzuitų (ECE) provincijolas t. Bernhardas Bürgleris, SJ, ir provincijos ekonomas t. Johannas Spermannas nusprendė Lietuvos ir Latvijos regiono administracijos vadovo pareigoms pakviesti pasaulietę, turinčią vadybinį ir teisinį išsilavinimą bei šio darbo patirties. Dalia Kėvalaitė-Milinavičienė yra įgijusi išsilavinimą tarptautinio verslo vadybos ir ekonomikos bei teisės srityse. Ji turi ilgametę vadybinio ir vadovaujamo darbo patirtį, kurią sukaupė dirbdama įvairiose verslo organizacijose bei kaip nepriklausoma valdybos narė. 

Kituose – Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos – regionuose šias pareigas nuo pat ECE provincijos įkūrimo sėkmingai eina pasauliečiai.  

Dalia Kėvalaitė-Milinavičienė, gimusi ir augusi Kaune, po studijų buvo pakviesta dirbti Vilniuje. Kartu su vyru augina dukrą ir sūnų. Paklausta, kaip apsisprendė pereiti iš verslo dirbti pas jėzuitus, Dalia Kėvalaitė-Milinavičienė atsakė: „Keliaudama gyvenimo keliu ieškojau veiklos naujoje srityje, kuri skatintų socialinį bei intelektinį bendruomenės augimą, o šios veiklos rezultatai teiktų daugiau prasmės ir vertės platesniam visuomenės ratui. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie Lietuvos ir Latvijos jėzuitų regiono administracijos komandos. Sieksiu, kad mano patirtis, įgūdžiai ir kompetencijos padėtų jėzuitams visose jų veiklose.“

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×