• Mindaugas Grigaitis / KJG archyvo nuotr.

Kauno jėzuitų gimnazijos direktoriaus pareigas perims Mindaugas Grigaitis

Nuo 2024 m. rugpjūčio 1 d. Kauno jėzuitų gimnazijos direktoriaus pareigas pradės eiti Mindaugas Grigaitis. Šiuo metu mokyklai vadovauja t. Aldonas Gudaitis, SJ.

Humanitarinių mokslų daktaras, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas ekspertas Mindaugas Grigaitis Kauno jėzuitų gimnazijoje pradėjo dirbti 2014 m. Savo žinias apie jėzuitišką ugdymo filosofiją tobulino dalyvaudamas jėzuitiško vertybinio ugdymo programose bei jėzuitiškos lyderystės kursuose, o dalykines kompetencijas kėlė dirbdamas pagal nacionalinę ir tarptautinio bakalaureato literatūros programas. 

Mindaugas Grigaitis aktyviai veikia Lietuvos švietimo lauke, šiuo metu yra Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos pirmininkas, rašo publikacijas švietimo klausimais, aktyviai dalyvauja švietimo politikos klausimų svarstymuose. Įgytą patirtį dirbant pagal tarptautinę programą sėkmingai taiko ir darbui pagal nacionalinę programą, noriai dalijasi savo dalykine patirtimi skaitydamas seminarus mokytojams, bendradarbiaudamas su įvairiais Lietuvos universitetais, yra paruošęs ne vieną paskaitų ciklą Lietuvos mokiniams. 

„Prieš 10 metų netikėtai buvau pakviestas ateiti dirbti į Kauno jėzuitų gimnaziją, po 10 metų taip pat netikėtai buvau pakviestas dar kitam iššūkiui. Kadangi tikiu, jog esame šaukiami ten, kur esame reikalingi, sutikau kvietimą priimti. Tikiuosi, kad pavyks sukurti ką nors gero“, – apie savo motyvus priimti pasiūlymą tapti direktoriumi sako Mindaugas. 

T. Aldonas Gudaitis, SJ, pabrėžia, kad Mindaugui Grigaičiui perėmus direktoriaus pareigas, Kauno jėzuitų gimnazija ir toliau liks ištikima jėzuitiškam ugdymui ir ignaciškajai pedagogikai. Tai užtikrins ir mokykloje įsteigta patariamoji taryba, į kurios sudėtį įeis ir jėzuitai. Naujasis direktorius taip pat bendradarbiaus su Centrinės Europos jėzuitų provincijos, kuriai priklauso ir Lietuvos jėzuitai, mokyklų vadovais.

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×