• Eisena Laisvės alėja / Kauno jėzuitų gimnazijos nuotr.
  • Šv. Mišios Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje / Kauno jėzuitų gimnazijos nuotr.
  • Šventinis koncertas / Kauno jėzuitų gimnazijos nuotr.
1 / 3

Kauno jėzuitų gimnazija mokslo metus užbaigė šventiška eisena Laisvės alėjoje

Šventiška eisena Laisvės alėja – tai pagrindinis tradicinės Kauno jėzuitų gimnazijos šventės „Ad majora“ akcentas. Birželio 13 d. visa gimnazijos bendruomenė, lydima Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestro, smagiai žingsniavo Kauno centru.

Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje, kurioje visi rinkosi padėkoti Dievui už praėjusių metų patirtis. Šiemet gimnazija mini atsikūrimo šimtmetį: 1924 m. ji vėl atvėrė duris, po 150 metų pertraukos jėzuitams grįžus į Kauną. 

Susirinkusiųjų į šventinį koncertą laukė nuotaikingos dainos, šokiai ir meniniai pasirodymai. Buvo apdovanoti aktyviausi, bendruomeniškiausi ir sportiškiausi moksleiviai. Įmonės „TeraSky" atstovas įteikė apdovanojimus mokytojoms Ritai Liubinienei ir Dovilei Tamošiūnienei už pasiekimus projekte „Google for Education". Vykdant šį projektą buvo išbandomi įvairūs skaitmeniniai įrankiai. 

Naujienlaiškis

Das Magazin „Jesuiten“ erscheint mit Ausgaben für Deutschland, Österreich und die Schweiz. Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

×
- ×