• Nuotr. MAGIS
1 / 3

Jėzuitų MAGIS vasaros renginys kviečia jaunimą „praplėsti savo širdis“

Liepos 2–9 d. Šiauliuose vyks vienas didžiausių krikščioniško jaunimo vasaros renginių – jėzuitų sielovados programos MAGIS eksperimentai. 18–35 m. jauni žmonės yra kviečiami pažinti save, bendruomenę ir tikėjimą per penkis skirtingus eksperimentus, tarp jų – piligrimystės patirtį ir socialines veiklas Kauno tardymo izoliatoriuje.

Kiekvieną vasarą per šimtą dalyvių suburiantis jėzuitų MAGIS renginys šiemet kvies, šv. Pauliaus žodžiais tariant, praplėsti savo širdis. Tai padaryti jauni žmonės bus raginami penkiuose skirtinguose eksperimentuose, kuriuose dalyvius lydės ir palaikys kunigai jėzuitai.

„MAGIS vasara bus visų mano metų kulminacija. Kiek į šio renginio organizaciją įdėta talento, pastangų ir meilės! Laukiame daug jaunų žmonių iš visos Lietuvos, pasiruošusių liepos savaitę praleisti bendraminčių rate. Labai kviečiame jaunus žmones leistis į šį nuotykį ir atrasti daug naujų dalykų apie save, apie savo aplinką ir apie Dievą. Pažadame nepamirštamą patirtį“, – sako MAGIS Lietuvoje koordinatorius Lukas Ambraziejus.

Šių metų programoje – pirmą kartą organizuojamas socialinis eksperimentas, kurio metu jaunimas bendraus su Kauno tardymo izoliatoriuje esančiais nepilnamečiais, kvies juos į bendras veiklas ir patirtis. Kitas tradicinis eksperimentas, kasmet sulaukiantis didelio dalyvių susidomėjimo, yra piligrimystė – šiemet dalyviai bus raginami praplėsti širdis piligriminėje kelionėje dviračiais. Kūno, sielos ir minčių pusiausvyros paieškos vyks meno eksperimente, o gamtos eksperimentas bus skirtas Kūrinijos pažinimui ir santykio su gamta puoselėjimui. Bibliodramos užsiėmimai ir dvasinės pratybos pagal šv. Ignaco mokymą vyks rekolekcijų eksperimente.

Registracija į liepos 2–9 d. vyksiantį renginį jau prasidėjo, registruotis dalyviai kviečiami čia. Visas vasaros renginio naujienas galima sekti MAGIS Facebook paskyroje.

MAGIS pranešimas žiniasklaidai

Naujienlaiškis