Gegužės 20 d. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje įvyko konferencija „Dvasios tiltų statytojai“, skirta t. Antanui Saulaičiui SJ atminti. Invokaciją sakė arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ.
Viešpatie, laimink šį susitikimą, šią konferenciją,
skirtą ne tik prisiminti tėvą Antaną Saulaitį ir jį pagerbti,
bet taip pat pažvelgti jo žvilgsniu į pasaulį.
Dėkojame už tėvo Antano gyvenimo pavyzdį ir priminimą,
kad šventumas nebūtinai dėvi iškilmingus rūbus,
o dažniausiai avi žygio batus,
nešasi kuprinę, pilną kantrybės,
ir visada randa laiko kitam žmogui.
Mokyk mus, kaip tėvas Antanas
klausyti pirmiau negu kalbėti,
žiūrėti labiau į žmogų, negu į pareigas,
o tikėjimą liudyti atvira širdimi ir su šypsena.
Suteik ignaciškos įžvalgos,
kad kiekviename veide atpažintume Tavo atvaizdą.
Sujunk mus, Viešpatie, –
gyvenančius Lietuvoje ir plačiajame pasaulyje –
į vieną gyvą bendruomenę,
kurioje nė vienas nesijaustų svetimas.
Globok kelionėse, darbuose ir susitikimuose.
Duok drąsos būti žmonėmis,
kurie neša šviesą ten, kur jos labiausiai reikia
ir tiesia naujus dvasios tiltus.
Taip visada tebūna.