Magis 2019 ir Pasaulio jaunimo dienos Centrinėje Amerikoje

2019 metų sausio 21-27 dienomis Panamoje vyko Pasaulio jaunimo dienos (PJD), kuriose dalyvavo apie milijoną tikinčių jaunų žmonių iš viso pasaulio. Kaip pasirengimą PJD sausio 11-21 d. jėzuitai surengė jau tradiciniu tapusį Magis 2019 renginį 18-35 metų jaunimui. Šio renginio programa ir Magis eksperimentai vyko keliose Centrinės Amerikos šalyse, o dalyvių delegacija iš Lietuvos dalyvavo Magis veiklose Kosta Rikoje.

Sausio 11-18 d. Kosta Rikoje
vyko taip vadinami Magis eksperimentai - tarptautinėje grupėje su jaunimu iš Peru, Australijos, Meksikos, Libano, Nikaragvos ir kitų šalių buvo dalyvaujama Kosta Rikos jėzuitų ir jų bendradarbių parengtoje programoje. Vieną dieną kartu keliavome 32 kilometrų piligriminiame žygyje, kitą dieną ėjome Kryžiaus keliu, trečioji diena buvo skirta ekologijai, dar vieną dieną skyrėme teatro veikloms.

Sausio 19-21 dienomis Panamoje vyko bendras visų Magis dalyvių susitikimas, pasidalinimas Magis eksperimentų patirtimis ir Tautų festivalis, kuriame Lietuvos delegacija pristatė tradicinę sutartinę.

Sausio 22-27 d. Panamoje lietuviai prisijungė prie minios tikinčio jaunimo iš viso pasaulio ir dalyvavo Pasaulio jaunimo dienų programoje.

Pasaulio jaunimo dienų svetainė: www.panama2019.pa/en/home

Magis 2019 svetainė: www.magis2019.org/en


Dalintis