Europos Magis 2019

Liepos 23 – 31 dienomis Lietuvos jėzuitų provincija surengs Europos Magis 2019 renginį jaunimui. Tai tarptautinis jėzuitų sielovados renginys, skirtas 18 - 35 metų jauniems žmonėms, besidomintiems Ignaciškuoju dvasingumu.

Renginį sudaro dvi dalys: Magis eksperimentai ir Uždarymo renginys.

Magis eksperimentai yra pati svarbiausia Magis renginio patirties dalis. Europos Magis 2019 eksperimentai vyks Lietuvoje ir Latvijoje liepos 23 - 29 dienomis. Dalyviai turės galimybę rinktis norimą veiklą – piligriminę kelionę, socialinę veiklą, ekologinį iššūkį, rekolekcijų ar meno patirtį.

Uždarymo renginys vyks Kaune liepos 29 - 31 dienomis. Visi renginio dalyviai susitiks pasidalinti eksperimentų patirtimis, dalyvauti Magis edukacinėse dirbtuvėse, Susitaikinimo vakare ir kartu švęsti Šv. Ignaco Lojolos dieną.

2019 metai žymi 450 metų, kai Lietuvoje įsikūrė Jėzaus draugija – jėzuitai. Jubiliejus įvairiais renginiais bus minimas visus metus, o Europos Magis 2019 programa taps vienu jubiliejaus akcentų. Europos Magis pagrindinis šūkis ir renginio tematika bus vieninga su jubiliejaus šūkiu – „Pažinti, pamilti, dalintis“.


Renginio datos

2019 m. liepos 23 – 31 d.:

· Liepos 23 – 29 d. – Magis eksperimentai Lietuvoje ir Latvijoje

· Liepos 29 – 31 d. – Uždarymo renginys Kaune


Dalyvių amžius

Europos Magis 2019 yra skirtas 18 -35 metų jaunimui.

Nėra galimybių daryti išimčių žmonėms, jaunesniems nei 18 metų. Viršutinis amžiaus limitas netaikomas Pašvestojo gyvenimo žmonėms, organizatoriams, bendradarbiams ir kitais su organizatoriais suderintais atvejais. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis.


Dalyvio mokestis

Dalyvio mokestis yra 120,- EUR.

Į mokesčio kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, renginio atributika bei transportavimas iš eksperimento vietos į Uždarymo renginį Kaune. Į kainą neįeina transportavimo kaina iš dalyvio šalies ir atgal – ji turi būti suderinta ir padengta asmeniškai.


Registracija:

www.magis2019.eu/registration


Kontaktai:

info@magis2019.eu


Daugiau informacijos:

www.magis2019.eu

www.facebook.com/MAGISEU