Padėkos laiškas rėmėjams nuo MAGIS 2016 ir Pasaulio jaunimo dienų dalyvių

Mes, Magis jaunimas iš Lietuvos, nuoširdžiai dėkojame Dievui ir kiekvienam parėmusiam ar malda palaikiusiam mūsų MAGIS ir Pasaulio jaunimo dienų kelionę. Jūsų aukų dėka, Magis jaunimo delegaciją iš Lietuvos sudarė net 55 dalyviai ir buvo ketvirta gausiausia delegacija iš 52 Magis renginiuose dalyvaujančių šalių.

Buvo nuostabu patirti tikrą gyvą pasaulio Bažnyčią, sustiprinti ryšį su Dievu ir pamatyti kaip jaunimas iš viso pasaulio gali kartu džiaugtis gyvenimu bei šlovinti Viešpatį.

Magis suteikė galimybę prasmingai praleisti nepakartojamą, iššūkių ir įsimintinų patirčių kupiną savaitę drauge su ignaciškuoju jaunimu iš įvairių pasaulio kraštų. Magis metu galėjome geriau pažinti save bei kitus ir drauge artėti prie Dievo.

Ypatinga patirtis buvo ir Pasaulio jaunimo dienose drauge su 4 milijonais jaunų žmonių iš 193 pasaulio šalių dalyvauti Šv. Mišiose su popiežiumi Pranciškumi.

Ši kelionė buvo tikras malonės metas, o nepamirštamos, gyvenimą keičiančios patirtys, sustiprintas tikėjimas ir MAGIS dvasia, kviečianti sekti Kristų ir gyvenime siekti „daugiau“, mus lydi kasdienoje.

Tariame didžiausią AČIŪ už Jūsų palaikymą, paramą ir maldą.

Telaimina Jus Dievas!

Su nuoširdžiu dėkingumu,

Danas, Sigita, Eugenijus, Simona, Rimvydas, Akvilė, Agnietė, Sandra, Vilimas, Veronika, Laura, Kamilė, Vaida, Ieva, Aldonas, Gabija, Ilona, Erika, Kamilė, Sandra, Emilis, Viktorija, Inga, Neringa, Vytautas, Eglė, Roberta, Vaida, Emilija, Matas, Lina, Gabija, Regina, Adelė, Rasa, Agnė, Mantas, Kotryna, Aistė, Žilvinas, Linas, Simas, Justina, Povilas, Gytis, Eglė, Milda, Romanas, Ieva, Audrone, Eglė, Viltė, Aiste, Gabrielė, Povilas


Dalintis