Trys bendrabroliai davė naujokyno pažadus

Trys jauni vyrai praeitą sekmadienį Niurnberge Mišių metu davė vadinamąjį „naujokyno pažadą“, kuriuo pradėjo dvejų metų naujokyną ir savo kelionę Jėzaus Draugijoje. Pasitikėdami Dievu, jie išdrįso pasakyti „taip“ naujokyno keliui, netikėtumams ir patirtims, kuriuos jis gali pateikti. Vienas vaikinas – iš Lietuvos ir du – iš Vokietijos. Šiuo metu naujokyne yra dar du antrų metų naujokai.

Augustas Kalinauskas (LT) gimė 1995 metais Vilniuje, baigė filologijos ir literatūros bakalauro studijas. Studijų metu pagal Erazmo programą Vokietijoje (Grysene) studijavo amerikanistiką, politinius mokslus bei germanistiką ir šitaip pagilino savo vokiečių kalbos žinias.

Florian Willems (GER) gimė 1988 metais Goche prie Nyderhaino. Baigęs vidurinę mokyklą, įgijo smuikų gamintojo profesiją ir dvejus metus dirbo šioje sityje. Vėliau studijavo teologiją, kurią baigė magistro laipsniu. Šiuo metu planavo baigti Bažnyčios istorijos ir katalikų religijos magistro studijas.

Sebastian Schulze (GER) gimė 1982 metais Miunchene. Baigė ekonomikos ir atestuoto verslo administratoriaus studijas. Keletą profesinės veiklos metų praleido įvairiuose Vokietijos ir Austrijos miestuose. Magistro laipsniu baigęs vadybos ir IT studijas, į JAV vyko mokytis kalbų ir savanoriavo Jesuit Volunteer Corps (Jėzuitų savanorių tarnyba) Indijoje. Iki šios vasaros buvo atsakingas už pažangos proceso eigą vienoje verslo įmonėje Pfalce, Vokietijoje.

Dvejų metų naujokynas pasitarnauja tam, kad kandidatas geriau pažintų save, vienuoliją ir pasitikėdamas Dievu pajėgtų priimti laisvą bei tvirtą sprendimą, ar jo tikrasis kelias, kurį jis pats ir atsakingieji mato kaip vedantį į gyvenimo pilnatvę, yra būtent vienuolijoje ar gali būti ir kitaip. Niurnbergo naujokyne aktyvūs laikotarpiai – praktikos, atliekamos įvairiose srityse, persipina su ramybės laikotarpiais, tokiais kaip Dvasinės pratybos.

Dalintis